The Royal Palace Hotel

  • The lagest option:
  • 4 gasten

The Royal Palace Hotel Hongkong met 6 kamers biedt snelle toegang tot het CTMA Centrum, gelegen binnen 6 minuten lopen. Het hotel, dat van een bagage-opslag is voorzien, is op 300 meter van de Sneakers Straat gesitueerd.

De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals TV met meerdere kanalen. Extra's zijn onder andere een apart toilet en een douche in de badkamers.

U kunt een gastronomische ervaring krijgen bij Tim Ho Wan dat de Aziatische keuken aanbiedt binnen 14 minuten wandelafstand van dit hotel in Hongkong.

Opvallend vanwege de locatie op 2 km afstand van het sky100 observatiedek van Hong Kong in de Nathan Road Shopping wijk, dit pension is gelegen op 10 minuten rijden van het Hong Kongpark. Sportliefhebbers kunnen ook Mong Kok-stadion bezoeken, net om de hoek bij Royal Palace Hongkong, en met hun gezin naar de MacPherson speeltuin gaan, dat op 400 meter afstand ligt. Gasten zullen ook de nabijheid van Portland Street waarderen, gelegen binnen 7 minuten te voet ervan. De accommodatie is binnen 2,1 km afstand van het Kowloonpark gelegen. Het metrostation Mong Kok, gelegen op een steenworp van Royal Palace, zorgt voor een snelle verbinding met alle gebieden van Hongkong.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near The Royal Palace Hotel Hongkong
Sunny Day Guest House
Mobiele prijsaanbieding

Sunny Day Guest House

9 m van de accommodatie
USD 46 USD 41
per nacht
香港金門賓館 Kammun Guest House
Mobiele prijsaanbieding

香港金門賓館 Kammun Guest House

8.1
Heel goed 206 beoordelingen
15 m van de accommodatie
USD 90 USD 81
per nacht
Kowloon Mongkok 1812 Guest House
Mobiele prijsaanbieding

Kowloon Mongkok 1812 Guest House

7.3
Goed 155 beoordelingen
29 m van de accommodatie
USD 34 USD 31
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Hongkong H K Heliport
    4,7 km

    Treinstations

    MTR Yau Ma Tei Station
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi (toeslag)

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Pendeldienst

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Airconditioning in de kamer

    In de badkamer

    • Douche

    Toestellen

    • Televisie

    Algemene faciliteiten

    • Lift

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    • Informatie over extra bedden
    • Alle kinderen onder de leeftijd van 3 verblijven gratis als ze aanwezige bedden gebruiken.
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Hoe ver is het stadscentrum van The Royal Palace Hotel?
      Het stadscentrum van Hongkong kan worden bereikt binnen 5 minuten lopen vanaf The Royal Palace Hotel.
    • 🚎
      Welke haltes van het openbaar vervoer zijn in de buurt van The Royal Palace Hotel?
      Het dichtstbijzijnde busstation bij The Royal Palace Hotel is Argyle Centre, gelegen binnen 5 minuten lopen ervan en het dichtstbijzijnde metrostation is Mong Kok binnen 300 meter afstand van de accommodatie.
    • Kunnen we onze bagage opslaan in The Royal Palace Hotel?
      Ja, gasten kunnen hun bagage opslaan in een tassenopslag van The Royal Palace Hotel.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Hongkong H K Heliport
    4,7 km

    Treinstations

    MTR Yau Ma Tei Station
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    The Royal Palace Hotel Hongkong

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten